Jesteś tutaj    /   Kluby Czytających Rodzin    /   Nasze Kluby    /   Krajowe    /   Wielkopolskie    /   Klub Czytających Gąsieniczek z Trzcianki    /   5-te urodziny Klubu - maj 2016    Drukuj
POLECAMY

 

Nowości na

Złotej Liście

Fundacji ABCXXI- Cala Polska czyta dzieciom
 

Małgorzata Kur

Kot na medal


Henio Pies ( Lena Ledoff, Przemysław Dąbrowski )

   My, psy, czyli czapka admirała Yamahoto


 

Katarzyna Ryrych

Łopianowe pole


5-te urodziny Klubu - maj 2016

Klub Czytających Gąsieniczek z Trzcianki ma już 5 lat!!! 
Pięć lat wspólnych spotkań, czytania, rozmów, zabawy, wymiany doświadczeń i wiele, wiele więcej…. Na przyjęciu urodzinowym było co wspominać, a kronika w formie prezentacji uwidoczniła klubowiczom upływ czasu i wspólnie spędzone chwile. 
Wiele naszych dzieci, które porównaliśmy do gąsieniczek, zamieniło się już w pięknie ubarwione motyle i opuściło nasze klubowe grono. Kilkoro maluszków przyszło na świat w trakcie naszej działalności i dołączyło do Gąsieniczek jako niemowlęta.
W sympatycznej atmosferze, przy pysznym torcie i smakowitych owocach celebrowaliśmy nasz jubileusz. Snuliśmy też plany na przyszłość…. 
Na następne rozczytane spotkanie klubu zapraszamy do Parku 1 Maja na NOC BIBLIOTEK(szczegóły na plakatach i stronach internetowych biblioteki).

Rozczytane Gąsieniczki zapraszają chętne rodziny do swojego grona, czekamy na Was!!!!

Relacja i zdjęcia - Ewa Jaroszyńska

 
 
 
 
 
 
Polecamy

 

 

 

Program RodzinneCzytanie.pl dofinansowano
ze środków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


 

Czytam mojemu dziecku
Najważniejsze powody, dla których czytam mojemu dziecku to: (można wybrać trzy odpowiedzi)

 

 

Projekt zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Projekt graficzny strony: Anita Głowińska; wykonanie: InforpolNET