Jesteś tutaj    /   Aktualności    Drukuj
POLECAMY

 

Nowości

Przewodnika po Dobrych Książkach
 

Julia Wieslander, Tomas Wieslander

Kajtek i miś


  Brian Sibney, Alan Alexander Milne

          i inni         

   Nowe przygody

     Kubusia Puchatka


 

Joanna Wachowiak

Ala Baba i dwóch rozbójników


Jubileuszowa Kolekcja „Cała Polska czyta dzieciom”

                 

22 marca br. ruszyła sprzedaż najnowszej 15-tomowej kolekcji literackich „pereł nieoczywistych” – książek mało znanych, niesłusznie zapomnianych lub całkiem nowych na naszym rynku książki dziecięcej.

Bajeczki z deszczykiem - KCR Wiewiórki

Na spotkaniu chętni rodzice wspólnie ze swoim dzieckiem prezentowali przygotowane teksty wierszy i opowiadań z deszczykiem w tle. Były to: „Wesoły wierszyk o deszczyku”, „Człowiek ze złotym parasolem”,- Danuty Wawiłow, „Deszczowe niemowlaki” Doroty Gellner, „Słonik i woda” z serii „Przyjaciele z Zielonego lasu”.

Czytomaniacy piszą książkę!

Zaczynamy pisać książkę! Tak, tym razem wystąpimy w roli pisarzy. Początek ułożyliśmy wspólnie podczas październikowego spotkania, a kolejne rozdziały będą pisać poszczególne Rodziny. Całość uwieńczą rysunki małych i dużych Czytomaniaków.

Witamy Krasnoludkowy Klub z Polnicy

Założycielką Klubu jest Pani Anna Czarnowska. Na starcie należy do niego aż 15 rodzin!

I urodziny KCR Wincentyńskie opowieści

Minął rok, pełen pachnących stron. Zapach książek, delikatny szelest przewracanych kartek, był wstępem do najpiękniejszych przygód, a dokładnie 10 cudownych spotkań

Gdzie jest moja czapeczka?

Podczas potkania KCR Bajubajownik poznaliśmy smutną przygodę misia, który zgubił czapeczkę, krok po kroku śledziliśmy jej poszukiwania u różnych zwierzątek.

Bajka o tęczowym lesie- czyli o tym, że „najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”

W słoneczne, jesienne popołudnie odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Czytających Rodzin „Odkrywanie przez czytanie”. Wybraliśmy się do tęczowego lasu...

Wielkie przygody Małych Przyjaciół

Z ogromną radością powitaliśmy naszych klubowiczów po wakacyjnej przerwie. Wspólnie otworzyliśmy kolejny sezon „rodzinnego czytania”. Z okrzykiem na ustach: „ ahoj, przygodo!” wypłynęliśmy na morza wyobraźni...

KCR Wincentyńskie opowieści po wakacjach...

Spotkanie rozpoczęliśmy odzapoznania się z wierszem M. Strzałkowskiej Zielony, żółty, rudy, brązowy. Niezaprzeczalnie - jesień potrafi byc piękna.

Serdecznie witamy nowe Kluby

W nowym roku szkolnym witamy dwa nowe Kluby Czytajacych Rodzin. SZKRABKOWO z Rybnika oraz MELISA Z POMARAŃCZĄ z Warszawy. Bardzo się cieszymy i zapraszamy do klubowej rodziny.

poprzednia strona 1 2 3 4 następna strona
Polecamy

 

 

 

 
 

OK Anuluj Panel administracyjny zaprojektowany i wykonany przez: InforpolNET Infolinia: 0-801-500-501

 

 

 

Czytam mojemu dziecku
Najważniejsze powody, dla których czytam mojemu dziecku to: (można wybrać trzy odpowiedzi)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Projekt zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Projekt graficzny strony: Anita Głowińska; wykonanie: InforpolNET