Jesteś tutaj    /   Aktualności    Drukuj
POLECAMY

 

Nowości

Przewodnika po Dobrych Książkach
 

Timothee de Fombelle

Vango. Uciekaj albo giń!


  Zuzanna Orlińska

   Detektywi z klasztornego wzgórza


 

Roald Dahl

Fantastyczny pan Lis


Pierwsze działania KCR Kolebka motyli książkowych

Klub rozpoczął działalność od spisania Regulaminu, w którym Klubowicze zobowiązują się do prowadzenia PAMIETNIKÓW WSPÓLNEGO CZYTANIA Z DZIECKIEM...

Apollo 11 w KCR Przystanek Czytankowo

Pierwsze spotkanie w tym roku było dosłownie nieziemskie! Dziesięć rodzinnych zespołów postanowiło wyruszyć z misją zbadania Księżyca...

I Urodziny KCR Odkrywanie przez czytanie

Z okazji urodzin Klubowicze wraz z Bałwankiem tadkiem przygotowali wspaniałą ucztę. Było mnóstwo atrakcji i telewizja...

Świętowanie w KCR Bajubajownik

20 stycznia w naszym Klubie Czytających Rodzin, rozmawialiśmy o Święcie Babć i Dziadków. Robiliśmy dla nich m.in. podarunki: podstawki pod kubeczek z drewnianego krążka.

Witamy KCR Bajeczne Misie

Bajeczne Misie to Klub, który powstał przy Miejskim Przedszkolu nr 6 w Ciechanowie. Koordynatorka Klubu jest pani Ewa Więcka. Do Klubu należy 25 rodzin i 31 dzieci.

Podróże z bajką - nowy KCR w Tarnowie

Koordynatorką Klubu, który powstał przy Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej jest pani Katarzyna Słysz. Zapisane zostały 3 rodziny i pięciorodzieci. Serdecznie witamy.

Grudniowe czytanie z misiami

Ciepłe, pluszowe, mięciutkie misie, ale też te najbardziej znane filmowe i oczywiście książkowe były bohaterami grudniowego spotkania gorzowskiego KCR „Przystanek Czytankowo”.

Zabawy z Mikołajem w KCR Wiewiórki

Radości nie było końca gdy w drzwiach ukazał się święty Mikołaj z wielkim workiem prezentów. Dzieci otrzymały książeczki i słodkości, a święty Mikołaj zaprosił wszystkich do tańca, po czym złożył życzenia i pojechał do innych dzieci czekających na niego.

Gwiazdkowa noc w KCR Jasło

Późnym popołudniem 18 grudnia 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle w miłej i radosnej atmosferze dzieci i rodzice z Klubu Czytających Rodzin rozpoczęli przedświąteczne przygotowania.

Jesienne czytanie w KCR Przystanek Czytankowo

W trakcie spotkania rodzinki miały okazję wypożyczyć i przyjrzeć się nowym książkom z literatury dziecięcej, które zostały zakupione do Biblioteki Pedagogicznej w Gorzowie Wlkp. w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

poprzednia strona 1 2 3 4 następna strona
Polecamy

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Czytam mojemu dziecku
Najważniejsze powody, dla których czytam mojemu dziecku to: (można wybrać trzy odpowiedzi)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Projekt zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Projekt graficzny strony: Anita Głowińska; wykonanie: InforpolNET