Jesteś tutaj    /   Aktualności    Drukuj
POLECAMY

 

Nowości

Przewodnika po Dobrych Książkach
 

Renata Piątkowska

Która to Malala


  Katarzyna Ryrych

   Łopianowe pole


 

Justyna Bednarek

Pan Kardan i przygoda z vetustasem


Bajkowa Drużyna w Sępólnie Krajeńskim

Podczas spotkań okazało się, że każdy, bez względu na wiek, ma swojego ulubionego bajkowego bohatera, a dzieci znają i kochają zarówno te baśnie, przy których wychowali się ich rodzice, jak i te współczesne.

 

Polska - moja Ojczyzna. Spotkanie w szczecińskim KCR

Na listopadowe spotkanie poświęcone 100-leciu odzyskania przez Polskę niepodległości, Klubowicze zaprosili harcerzy.

I ty możesz zostać ratownikiem

Mimo młodego wieku uczestników w KCR Radkowskie Serduszka odbyły się zajęcia pierwszej pomocy medycznej. Ćwiczeniom towarzyszyło czytanie książek o tematyce związanej z zajęciami.

Zabawy z Łobuzem

Czytanie, rysowanie i zabawy z niezwykłym gościem Łobuzem czyli listopadow spotkanie w KCR Czytadełko

Jej Wysokość Nutka

Jesienne spotkania z książką w KCR Wieczorynka w bibliotece połączone są z kreatywnymi zabawami literacko-plastycznymi. Ostanio dzieci słuchały historii o dziewczynce imieniem Nutka.

Czytam i polecam..." Cosiowa tajemnica "

Małgorzata Knafel zachęca do zapoznania się z twórczością Katarzyny Śpiewak - na początek poleca opowiadanie " Cosiowa tajemnica".

...Jestem przekonana, że każdy młody czytelnik w napięciu prześledzi  wakacyjne wydarzenia z życia odważnej ośmioletniej Amelki i dotrze w punkcie kulminacyjnym z satysfakcją do nieprzewidywalnego odkrycia Cosia...

Wiewiórkowi przyjaciele

Podczas pierwszego tegorocznego, spotkania KCR Wiewiórki powitał nowych Klubowiczów, którzy m.in. czytali fragmenty ulubionych przez dzieci książek.

Ulubione książki z dzieciństwa w szczecińskim KCR

KCR Mała drużynka pingwinka pierwsze tegoroczne spotkanie poświęciła ulubionym książkom z dzieciństwa. Klubowicze wymienili się wspomieniami oraz książkami.

Misiowe spotkanie KCR Z nami warto

Tomaszowski Klub przystąpił do ogólnopolskiego projektu "Mały MIś w świecie wielkiej literatury". Rozpoczęła się wędrówka MIsia Pysia do domów zachwyconych zabawą przedszkolaków.

Wieczorynka w Bibliotece - witamy nowy KCR

Miło nam poinformować, że w Bibliotece Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim powstał nowy Klub pod nazwą Wieczorynka w Bibliotece. Do Klubu należy 19 Rodzin i 15 Dzieci.

poprzednia strona 1 2 3 4 następna strona
Polecamy

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Czytam mojemu dziecku
Najważniejsze powody, dla których czytam mojemu dziecku to: (można wybrać trzy odpowiedzi)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Projekt zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Projekt graficzny strony: Anita Głowińska; wykonanie: InforpolNET