Jesteś tutaj    /   Aktualności    /   Maj w KCR Motyle Książkowe    Drukuj
POLECAMY

 

Nowości

Przewodnika po Dobrych Książkach
 

Tomasz Samojlik/ Adam Wajrak

Las nieumarły


Clementine Beauvais

   Pasztety do boju


 

Grzegorz Kasdepke

Bodzio i pulpet


Maj w KCR Motyle Książkowe

W maju „Motyle Książkowe” w ramach zajęć z Bajkowozem czytały jak najwięcej samodzielnie, by udoskonalić technikę i tempo czytania.
Do Bajkowozu zostały włączone książki z serii „Kocham czytać” J.Cieszyńskiej, by również najmłodsi uczniowie mieli okazję zdobyć zaszczytne miejsca w Konkursie Czytelniczym „Jestem fanem książek”, który rok w rok odbywa się na terenie naszej szkoły w ramach Majowej Akcji Czytelniczej.
Klasa II-ga stworzyła nawet własne ilustracje do książki, tak wspaniale zaangażowała się w sam na sam z lekturą. Efekt ich prac można obejrzeć na zdjęciach/tu prezentujemy jedno/. Należą im się wielkie brawa!!! Książka, która ich zainspirowała to „Nowe przygody Bobika” Wiktora Laskowskiego z Dziecięcej Biblioteczki.
Pierwszy czerwiec – Dzień Dziecka to finał naszego konkursu, jego wyniki ogłosimy w sprawozdaniu czerwcowym a teraz można na zdjęciach podziwiać zapełniające się motylami legitymacje członków Szkolnego Klubu Motyli Książkowych założonego przy Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom. Myślę, że również rodzice mogą być dumni ze swoich pociech!

Koordynator Klubu Rodzin Czytających „Kolebka Motyli Książkowych” – Sylwia Sz.

 
 
 
Polecamy

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Czytam mojemu dziecku
Najważniejsze powody, dla których czytam mojemu dziecku to: (można wybrać trzy odpowiedzi)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Projekt zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Projekt graficzny strony: Anita Głowińska; wykonanie: InforpolNET