Jesteś tutaj    /   Kluby Czytających Rodzin    /   Nasze Kluby    /   Krajowe    /   Lubuskie    /   Plastusiowe czytanki - Gorzów Wlkp.    Drukuj
POLECAMY

 

Nowości na

Złotej Liście

Fundacji ABCXXI- Cala Polska czyta dzieciom
 

Małgorzata Kur

Kot na medal


Henio Pies ( Lena Ledoff, Przemysław Dąbrowski )

   My, psy, czyli czapka admirała Yamahoto


 

Katarzyna Ryrych

Łopianowe pole


Plastusiowe czytanki - Gorzów Wlkp.

Klub Czytających Rodzin „ Plastusiowe czytanki” powstał w Przedszkolu Miejskim nr 11 im. Marii Kownackiej  w Gorzowie Wlkp. Nasza placówka prężnie współpracuje z osiedlową Biblioteką „ Wróbelka Elemelka”.  Dzieci ze swoimi paniami chodzą wypożyczać książki, panie bibliotekarki przychodzą również do nas na głośne czytanie. Tradycją naszej placówki jest pasowanie na czytelnika, które odbywa się co roku w najstarszych grupach. Także rodzice angażują się w szerzenie czytelnictwa i przychodzą czytać bajki w poszczególnych grupach wiekowych.

 Zakładając Klub Czytających Rodzin w naszym przedszkolu chcemy promować czytelnictwo wśród najmłodszych oraz pokazać, że czytanie jest świetnym sposobem spędzania czasu dla całej rodziny. Z tej okazji także powstaje u nas „ Plastusiowa Biblioteka”, z której będą mogli korzystać nasi wychowankowie. Planów i pomysłów mamy dużo, zapraszamy Rodziny do wspaniałej przygody z książką i czytaniem!

Beata Halusiak

Karnawał - styczeń 2016

Najpierw obejrzeliśmy książkę pt. „ Piżamorama” – jest to opowieść o niezwykłej podróży chłopca w piżamie w paski. Książka jest ruchoma i dzięki specjalnej folii ilustracje ożywają.

Z detektywem Pozytywką - grudzień 2015

Musieliśmy pomóc detektywowi Pozytywce odnaleźć różowe skarpety w delfinki, które zgubiła Zuzia. Dzieci przyszły świetnie przygotowane. 

Polecamy

 

 

 

Program RodzinneCzytanie.pl dofinansowano
ze środków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


 

Czytam mojemu dziecku
Najważniejsze powody, dla których czytam mojemu dziecku to: (można wybrać trzy odpowiedzi)

 

 

Projekt zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Projekt graficzny strony: Anita Głowińska; wykonanie: InforpolNET